Movies
Ratings
150
InterstellarRated ★ 2.0
Hana and AliceRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5
My Scary GirlRated ★ 1.0
Love on DeliveryRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.5
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
Jersey GirlRated ★ 1.5
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 0.5
I Wish I Had a WifeRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 0.5
The ImpossibleRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 2.0
Between Love and HateRated ★ 1.0
RentRated ★ 4.5
King of ComedyRated ★ 2.0