Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
HugoRated ★ 5.0
UnleashedRated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
OnceRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0