Movies
Ratings
278
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Wedding DressRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 2.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Color Me TrueRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 3.0
OculusRated ★ 2.5- Peach GirlRated ★ 1.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.5
Teen BrideRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Wild ThingsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0