Movies
Ratings
399
Spy KidsRated ★ 1.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 2.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 1.5
ObsessedRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 0.5
Saw 3DRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0