Movies
Ratings
42
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0