Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 2.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5