Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Stuck in LoveRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5