Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Make a WishRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0