Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
LovelaceRated ★ 3.5
Vertical LimitRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5