Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5