Movies
Ratings
513
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BossRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0