Movies
Ratings
55
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0