Titles you rated
Inside meRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Agatha and the Truth of MurderRated ★ 3.0
Red JoanRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
ColetteRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 2.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
SuckseedRated ★ 3.5
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5