Titles you rated
JoséeRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5