Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 4.5
Be ArrogantRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 1.5
My PrincessRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5