Movies
Ratings
247
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0