Titles you rated
Ocean WavesRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Long ShotRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0