Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 5.0
The TruckRated ★ 5.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 5.0
Hostel: Part IIIRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
HandphoneRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
South BoundRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
White NightRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0