Series
Ratings
195
Less than EvilRated ★ 4.0
Mr. TrotRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Taste of LoveRated ★ 2.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
KairosRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0