Movies
Ratings
128
SilmidoRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 4.0