Movies
Ratings
403
ShrekRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Brass Knuckle BoysRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 0.5
ConstantineRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 2.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 1.5
Mirror MirrorRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
L'AtalanteRated ★ 4.0