Movies
Ratings
300
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Men of PlasticRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0