Movies
Ratings
16
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0