Movies
Ratings
265
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
BrickRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0