Titles you rated
KaosRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 1.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
Inside Job Part 2Rated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5