Movies
Ratings
944
MaterialistsRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
PhantomRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
RunRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.0