Movies
Ratings
51
The DUFFRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 1.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
The Ugly DucklingRated ★ 0.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 0.5