Titles you rated
Jenny, JunoRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5