Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Flash ForwardRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0- BansheeRated ★ 3.5
- BansheeRated ★ 4.0
BansheeRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0