Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 0.5
The IslandRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0