Movies
Ratings
726
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0