Titles you rated
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Small SoldiersRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0