Titles you rated
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0