Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5