Movies
Ratings
56
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Two GuysRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
The ClientRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5