Series
Ratings
156
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GlitchRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0