Movies
Ratings
176
Freaky FridayRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
The House BunnyRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
TroyRated ★ 2.5