Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
All Quiet On The Western FrontRated ★ 5.0
Wrong Turn 5: BloodlinesRated ★ 1.5
Wrong Turn 4: Bloody BeginningsRated ★ 1.5
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 2.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 2.5
DoomsdayRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Iron DoorsRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
Darkest HourRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0