Series
Ratings
115
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Choco BankRated ★ 5.0
Falling for ChallengeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Remember YouRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.0- Unstoppable MarriageRated ★ 2.5
- The LandRated ★ 3.0