Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
QueerRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0