Movies
Ratings
444
WonkaRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
FallRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
FatherhoodRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5