Movies
Ratings
640
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.0