Movies
Ratings
100
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Last StandRated ★ 1.5
Midnight FMRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
EarthRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0