Movies
Ratings
1028
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
YouthRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.0
Remember YouRated ★ 2.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5