Titles you rated
SilentRated ★ 5.0- Umino HajimariRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 2.0