Movies
Ratings
352
ChicagoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5