Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 0.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5