Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SpyRated ★ 2.5
ThorRated ★ 5.0
The Strangers: Prey at NightRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 1.5
LeonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 1.0
Tabloid TruthRated ★ 1.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.5