Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0