Series
Ratings
178
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
No, Thank YouRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 4.0
Mengfei Comes AcrossRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Fate/Kaleid Liner Prisma IllyaRated ★ 0.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5